Kurz Hry na Akustickou Kytaru: Pro Začátečníky

hudba

kytara

Co se naučíte?

☑️Jak správně držet kytaru

☑️Jak naladit kytaru

☑️Jak správně vyměnit struny

☑️Akordy a jejich střídání

☑️Základy rytmu a čtení hudby

☑️Jak přistupovat ke cvičení

Popis Kurzu

Ahoj, jmenuju se Vítek a jsem v tomto kurzu instruktorem. Začínal jsem s hraním před více než dvaceti lety a kromě soukromé výuky se také věnuji skládání, nahrávání a produkci hudby.

V tomto kurzu jsem chtěl obsáhnout to, co s žáky probíráme během (cca) prvního měsíce hry na akustickou kytaru. Kurz je tedy pro absolutní začátečníky, kteří se potřebují co nejrychleji dostat ze startovní čáry. Hlavní náplní tedy pro nás bude správné držení rukou na nástroji, naladění nástroje a naučení se prvních kousků hudby.

Kytara a strunné nástroje jsou úžasné v tom, že tón tvoříte přímým dotykem svých prstů na strunách. To dává této rodině nástrojů velké přednosti, ale nevýhodou jsou zase o něco těžší začátky. Právě čistota hraní a zvládnutí výměn akordů jsou hlavní překážkou rychlejšího postupu začátečníka. Tato fáze je kritická a proto se přes ní co nejrychleji, ale nejpoctivěji dostat. Můžeme říct, že hra na kytaru spočívá v pokládání prstů na struny a to na správná místa a ve správný čas. To je celé. A není pro nás užitečné si hraní na nástroj nějak více idealizovat a dělat z něj cosi nadpozemského. Naopak, dotyk s kytarou by se pro nás měl stát co nejběžnější věcí.

A tak by se dala shrnout podstata tohoto kurzu, kde jsem se snažil uspořádat co nejvíce univerzálních rad, které se hodí k táboráku i na koncertní prkna a díky nim si snad z kytary a hudby uděláte přítele na celý život.

Jako Vy, tak i já se snažím stále zdokonalovat a to i ve své lektorské činnosti, proto rád ocením Vaše návrhy a poznatky. Rád pomohu i s konkrétním problémem a zakomponuji ho do mých následujících kurzů. Můžeme tak společně zdokonalovat výuku hudby v naší zemi.

Cena: 999 Kč

🛒 Koupit kurz

Tento kurz obsahuje:

📹 1.5 hodiny lekcí

💡 7 video lekcí

🎉 doživotní přístup

💰 garance spokojenosti

Kupón je uplatněn, nová cena je:

Neplatný kupón

Podobné kurzy

Proč zrovna naše kurzy?

🕑

Doživotní přístup

K zakoupeným kurzům máte doživotní přístup. I když instruktor přidá nové lekce vy už nic platit nebudete.

👨‍🏫

Student = priorita

Na naší platformě najdete pouze profesionální instruktory, kteří mají studenty jako prioritu číslo jedna.

🏆

Certifikát

K úspěšnému dokončení kurzu navíc získáte certifikát, který si můžete přidat do Vašeho životopisu, nebo na LinkedIn.